Załóż konto testowe!

Wypełnij formularz wpisując imię oraz adres e-mail (na który będziesz otrzymywać raporty). Następnie wprowadź adres strony internetowej, na którą chcesz skierować ruch oraz adres "mapy strony". Czym jest mapa strony?. Jeśli Twoja strona działa na Wordpress sprawdź adres: http://twojadomena/page-sitemap.xml

W przypadku niejasności lub wystąpienia problemów prosimy o kontakt: traffic@socialmarket.com.pl.

Pamiętaj, że po osiągnięciu 3.000 wejść w okresie testowym ruch zostanie wstrzymany.

Dziękujemy i zapraszamy do zakupu jednego z naszych pakietów!

WPROWADŹ NAZWĘ KONTA
Ustal nazwę dla swojego konta
Taka nazwa istnieje już w naszym systemie!
WPROWADŹ DANE UŻYTKOWNIKA
Wprowadź imię
Wprowadź nazwisko
Wprowadź e-mail
TWOJE ADRESY WWW ORAZ MAPA STRONY (XML)
Wprowadź URL swojej strony
TWOJE ŻYCZENIA I PYTANIA
WYMAGANE ZGODY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.).

Wymagana jest Twoja zgoda. Zaznacz checkbox.

Wyrażam zgodę na używanie przez Twoje Marzenie Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).

Wymagana jest Twoja zgoda. Zaznacz checkbox.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Twoje Marzenie Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i uslug oferowanych przez Twoje Marzenie Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)